Στηρίζει την ανιψιά της Εύα Τσάχρα και γι αυτό τη συνόδευσε στις blind oditions του «The Voice»
Η Εύα Τσάχρα, έκλεψε τις εντυπώσεις στο πρώτο επεισόδιο του "The Voice", με το παρουσιαστικό της και την ομολογουμένως καλή φωνή της...Όμως τη δόξα της σήμερα,φαίνεται να την "κλέβει" η σέξι και εντυπωσιακή θεία της που τη συνόδευσε στις blind auditions.
Κλείσιμο
Η αλήθεια είναι πως η Εβίτα Χουντάλα,όπως είναι το όνομα της θείας,φαίνεται πιο πολύ για αδερφή παρά για θεία της. Έχει σώμα "φωτιά",καθώς ασχολείται με το χορό και στηρίζει την ανιψιά της στο δύσκολο δρόμο που έχει επιλέξει.
"Με συμβουλεύεται και είμαστε κάτι σαν αδερφές. Όχι θεία και ανιψιά. Είναι χρόνια στο χώρο, όπως κι εγώ. Επειδή είναι σαν μικρή μου αδερφή, θέλει να με έχει πάντα δίπλα της. Τα λέμε όλα. Έχουμε μεγαλώσει σχεδόν μαζί με την Εύα γιατί έχουμε πολύ μικρή διαφορά ηλικίας» δήλωσε η Εβίτα Χουντάλα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!