Κώστας Φαλελάκης: Δημόσια εμφάνιση 4 μήνες μετά το θάνατο του Μηνά Χατζησάββα
Στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Τρεις αδελφές» του Άντον Τσέχοφ
Ο Κώστας Φαλελάκης ήταν ο σύντροφος του Μηνά Χατζησάββα, ο οποίος έφυγε από τη ζωή το Νοέμβριο. Ο ηθοποιός συμμετείχε στην παράσταση «Ταξίδι στο Σταυρό του Νότου», στην οποία θα πρωταγωνιστούσε μαζί με τον Μηνά Χατζησάββα στο θέατρο Badminton. Ο κύκλος των παραστάσεων ολοκληρώθηκε στις 6 Μαρτίου και αυτές τις μέρες ο Κώστας Φαλελάκης έκανε δειλά- δειλά τις πρώτες του εμφανίσεις, με φίλους, στο θέατρο.
Πριν λίγες μέρες τον είδαμε στο Παλλάς και την επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Η όπερα της Πεντάρας», ενώ χθες το βράδυ βρέθηκε στο θέατρο Πορεία και στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Τρεις αδελφές» του Άντον Τσέχοφ, σε σκηνοθεσία Δημήτρη Τάρλοου.
Κλείσιμο
Εκεί ο φωτογραφικός φακός τον απαθανάτισε μαζί με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη, ο οποίος είχε συνεργαστεί με τον Μηνά Χατζησάββα στην τελευταία του ταινία «Ένας Άλλος κόσμος».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.