Καρπούζια μεγαλώνουν με… κλασική μουσική στο Κιλκίς
Σύμφωνα με τον παραγωγό τους, έτσι παίρνουν μια νότα… γλυκύτερη.
Θυμάστε το βραβευμένο ντοκιμαντέρ «Όταν ο Βάγκνερ συνάντησε τις ντομάτες», που παρακολουθεί τη βιολογική καλλιέργεια ντομάτας στη Θεσσαλία υπό τους ήχους κλασικής μουσικής; Κάτι ανάλογο πραγματοποιείται και στο Κιλκίς, αυτή τη φορά για καρπούζια.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town