Η ομάδα της Lotus ανακοίνωση τη συνεργασία της με το ροκ συγκρότημα των Linkin Park! Δείτε το βίντεο!
Τάκης Πουρναράκης
UPD:
Η ομάδα της Lotus ανακοίνωση τη συνεργασία της με το ροκ συγκρότημα των Linkin Park! Το γνωστό αμερικάνικο ροκ συγκρότημα και η ομάδα της F1 συνεργάζονται σε μία πρωτοποριακή εφαρμογή διαθέσιμη στο App Store ειδικά για iPad. Η εν λόγω εφαρμογή πραγματοποιεί κάτι που πολλοί σκέφτονται ή ονειρεύονται το συνδυασμό της ροκ μουσικής με τα γκάζια!
Μπορείτε να αναζητήσετε την εφαρμογή με το όνομα «Linkin Park GP»
Κλείσιμο
. Μέσω αυτής μπορείτε να «οδηγήσετε» ηλεκτρονικά το μονοθέσιο της Lotus ή να κάνετε remix της νέας επιτυχίας του γκρουπ, με τίτλο «Burn it down». Η εφαρμογή αυτή θα είναι διαθέσιμη από μεθαύριο, Πέμπτη 24 Μαΐου, ημέρα διεξαγωγής των ελεύθερων δοκιμών στο Μονακό. Το Σάββατο ξεκινά και η περιοδεία των Linkin Park, από την Πορτογαλία ενώ τόσο στις κατατακτήριες δοκιμές του Σαββάτου όσο και στον αγώνα της Κυριακής, πάνω στα μονοθέσια της Lotus με το χαρακτηριστικό χρυσαφί – μαύρο χρώμα θα βρίσκονται τα λογότυπα της δημοφιλούς ροκ μπάντας.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.