Το Aesthetics 125 παρουσιάστηκε στην Στουτγάρδη και αν σας μοιάζει περισσότερο για έργο τέχνης παρά για την βάση ενός concept έχετε απόλυτο δίκιο.
Το Aesthetics 125 παρουσιάστηκε στην Στουτγάρδη και αν σας μοιάζει περισσότερο για έργο τέχνης παρά για την βάση ενός concept έχετε απόλυτο δίκιο.
Το γλυπτό δημιουργήθηκε με αφορμή τον εορτασμό των 125 χρόνων από την στιγμή που κατοχυρώθηκε η πρώτη πατέντα για αυτοκίνητο από τον Carl Benz και η εκδήλωση έγινε σε μία φαντασμαγορική αίθουσα.
Πέραν τούτου το γλυπτό δεν σχεδιάστηκε απλά για καλλιτεχνικούς λόγους καθώς η ρευστή σχεδίασή του δίνει μία γεύση από την μελλοντική τάση που θα ακολουθήσει η γερμανική εταιρία στα επόμενα μοντέλα της.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.