Λίγο πριν την επίσημη παρουσίαση της SLS Roadster, σας αποκαλύπτουμε το τελικό σχέδιό της!
Αυτή την περίοδο οι άνθρωποι της εταιρείας πραγματοποιούν τις τελικές δοκιμές ττης roadster εκδοχής του supercar τους.
Λίγο πριν την επίσημη παρουσίαση της SLS Roadster, σας αποκαλύπτουμε το τελικό σχέδιό της!
Αυτή την περίοδο οι άνθρωποι της εταιρείας πραγματοποιούν τις τελικές δοκιμές ττης roadster εκδοχής του supercar τους.
Κλείσιμο
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες μας, η SLS Roadster δε θα διαθέτει τις διάσημες πόρτες Gullwing (που ανοίγουν προς τα πάνω), ενώ η οροφή θα είναι υφασμάτινη ηλεκτροκίνητη και όχι μεταλλική ώστε να μην αλλοιώνεται το ζύγισμα του αμαξώματος από το έξτρα βάρος. Κάτω από το καπό θα υπάρχει ο ίδιος V8 κινητήρας των 6,2 lt που αποδίδει 570 PS.
Η SLS Roadster αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο της στο σαλόνι του Παρισιού, του Οκτώβριο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.