![Υποδομές τηλεπικοινωνιών που κάνουν της ζωή μας ευκολότερη](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-18/cosmote_fiberHD1.jpg)
Ο Όμιλος ΟΤΕ αναπτύσσει δυναμικά την υποδομή Fiber To The Home (FTTH) και χτίζει σταθερά το μέλλον μιας συνδεδεμένης Ελλάδας.
Ένας από τους πιο αυθεντικούς ερμηνευτές του λαϊκού τραγουδιού, ο Γιώργος Μαργαρίτης, επιστρέφει στον φυσικό του χώρο, το πάλκο, μετά από πολλούς μήνες. Στις 28 Ιουνίου θα βρίσκεται στο θέατρο Πέτρας της Πετρούπολης, όπου θα δώσει μια μεγάλη καλοκαιρινή συναυλία για όλους εκείνους που αγαπούν τη φωνή και τα τραγούδια του.
Ο Μαργαρίτης της παρέας, του κεφιού, της χαράς, που ξέρει να σμίγει ανθρώπους, να ομορφαίνει τα όνειρα και να γλυκαίνει τους καημούς και τα παράπονα, θα παρουσιάσει ένα πρόγραμμα με γενικό τίτλο «Εδώ τα καλά τραγούδια».
Ανάμεσα σε αυτά θα είναι φυσικά οι μεγάλες επιτυχίες που έχει κάνει μέχρι σήμερα, καινούργια κομμάτια του αλλά και επιλογές από το λαϊκό και το ρεμπέτικο ρεπερτόριο.
Στο πλευρό του θα βρίσκεται η αξιόλογη ερμηνεύτρια της νέας γενιάς Πέννυ Μπαλτατζή.