![Ολυμπιακοί Αγώνες «Παρίσι 2024»: Θα είμαστε εκεί!](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-18/vodTVhd1_2.jpg)
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Με διπλή ιδιότητα, του ηθοποιού αλλά και του τραγουδιστή – δημιουργού συμμετέχει ο Πάνος Βλάχος στην παράσταση του Γιάννη Κακλέα «Ο Τυχαίος Θάνατος ενός Αναρχικού» που παρουσιάζεται τον φετινό χειμώνα στο θέατρο Γκλόρια. Ο ίδιος, εκτός από τον πρωταγωνιστικό ρόλο στο αγαπημένο έργο του Ντάριο Φο, ερμηνεύει και τα τραγούδια της παράστασης.
Το σύνολο του μουσικού αυτού υλικού, σε σύνθεση Βάιου Πράπα και στίχους Πάνου Βλάχου και Φωτεινής Αθερίδου, κυκλοφορούν πλέον και σε μία νέα δισκογραφική έκδοση. Μετά την πρώτη δοκιμή τους λοιπόν στο ζωντανό κοινό και τα ιδιαίτερα θετικά σχόλια που απέσπασαν, τα τραγούδια αυτά ανοίγουν πλέον τα φτερά τους για πιο μακρινά ταξίδια.
Στο CD, εκτός από τον Πάνο Βλάχο, τραγουδούν και άλλοι συντελεστές της παράστασης μεταξύ των οποίων και οι Φοίβος Ριμένας και Θοδωρής Σκυφτούλης