Θα δώσουν δύο κοινές συναυλίες στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης
Ήταν η μουσική συνάντηση της χρονιάς! Η συνύπαρξη τηςΜαρινέλας και του Μάριου Φραγκούλη, για πρώτη φορά στην πολύχρονη διαδρομή τους, έγινε δεκτή με ενθουσιασμό από το κοινό τόσο στην καλοκαιρινή συναυλία τους στο Ηρώδειο όσο και στη σειρά εμφανίσεων που πραγματοποίησαν στο Christmas Theater.
Τώρα ήρθε η σειρά της συμπρωτεύουσας να απολαύσει την ξεχωριστή αυτή καλλιτεχνική συνεργασία μέσα από τις δύο συναυλίες που θα δώσουν στις 12 και 13 Μαρτίου στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης.
Δύο φωνές εξαιρετικές ενώνουν για μία ακόμη φορά τις δυνάμεις τους αλλά και τα πλούσια προσωπικά τους ρεπερτόρια σε ένα πρόγραμμα με πολλές και φωτεινές μουσικές στιγμές.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.