Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος: Γιορτάζει τα πέντε του χρόνια με ένα όμορφο βίντεο
Δημιουργήθηκε σε συνεργασία με την Εθνική Λυρική Σκηνή και την Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
Πέντε χρόνια πέρασαν από την ημέρα που τοΚέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος το 2017 αλλάζοντας προς το καλύτερο τη ζωή των κατοίκων της Αθήνας αλλά και των επισκεπτών. Από τότε μέχρι σήμερα αποτελεί αγαπημένο προορισμό για πολιτιστικές και αθλητικές δρασηριότητες αλλά και ιδανικό ψυχαγωγικό προορισμό για μικρούς και μεγάλους.
Με αφορμή αυτήν την επέτειο δημιουργήθηκε το βίντεο, «Το Πρόσωπό Μου» σε κείμενο του Γιάννη Αστερή, σκηνοθεσία Ανδρέα Λουκάκου και με τη φωνή του Χάρη Φραγκούλη. Πρωταγωνιστεί ο Άνχελ Μαρτίνεθ Σάντσεθ, χορευτής του Μπαλέτου της Εθνικής Λυρικής Σκηνής. Το βίντεο δημιουργήθηκε σε συνεργασία με την Εθνική Λυρική Σκηνή και την Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town