Ύδρα: Επίτιμο δημότη ανακήρυξε ο Δήμος του νησιού τον Δάκη Ιωάννου
Το παρών έδωσε ο διεθνούς φήμης καλλιτέχνης Jeff Koons
Η τελετή ανακήρυξης πραγματοποιήθηκε χθες (12/06/2022) στο πλαίσιο των εγκαινίων της έκθεσης ζωγραφικής “wet” που πραγματοποιεί η κόρη του κ. Ιωάννου Μαρία στο όμορφο Νησί του Αργοσαρωνικού. Στην τελετή μεταξύ άλλων παρευρέθηκε και ο παγκοσμίου φήμης καλλιτέχνης Jeff Koons, του οποίου έκθεση που διοργανώνεται από το ίδρυμα ΔΕΣΤΕ, θα εγκαινιασθεί την ερχόμενη Δευτέρα (20/06/2022) στο λιμάνι της Ύδρας. Ο Δήμαρχος Ύδρας Γιώργος Κουκουδάκης δήλωσε ότι «το Νησί οφείλει ευγνωμοσύνη στον κ. Δάκη Ιωάννου διότι χάρις στις δράσεις του βρίσκεται στην πρώτη γραμμή παγκόσμιας πολιτιστικής δραστηριότητας!
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.