Άρωμα παλιού ελληνικού ροκ θα μυρίσει τον επόμενο μήνα στη μουσική σκηνή «Σφίγγα». Εκεί θα συναντηθούν ο Λάκης Παπαδόπουλος, ο Γιάννης Γιοκαρίνης, ο Νίκος Ζιώγαλας και ο Γιάννης Μηλιώκας, τα Σάββατα 4, 11, 18 και 25 Φεβρουαρίου, προκειμένου να ενώσουν τις φωνές και τα τραγούδια τους.
Οι συναυλιακές αυτές βραδιές θα αποτελούν ένα πάρτι με τις μεγαλύτερες επιτυχίες των τεσσάρων καλλιτεχνών, από την «Ευλαμπία», τον «Νοσταλγό του ροκ εντ ρολ» και τα «Πάρε με απόψε» και «Πέρασε η μπόρα» μέχρι τα,«Για να σ’ εκδικηθώ», «Κουρσάρος», «Για το καλό μου» και «Ροζ».
Το κοινό θα έχει την ευκαιρία να απολαύσει μια μια σκυταλοδρομία τραγουδιών των νεανικών μας χρόνων η οποία ταυτίζεται με ένα σημαντικό κομμάτι της ιστορία του ελληνικού ροκ.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.