Συναυλία συμπαράστασης στους σπουδαστές που κάνουν κατάληψη στο Εθνικό Θέατρο, διαμαρτυρόμενοι για το Προεδρικό Διάταγμα 85 που επηρεάζει την επαγγελματική βαθμίδα της κατάταξής τους, θα πραγματοποιηθεί σήμερα, Παρασκευή, στις 7.00 το απόγευμα, στο κτίριο Τσίλλερ, της οδού Αγίου Κωνσταντίνου.
«Δε φεύγουμε, τώρα θα μάς ακούσετε» είναι ο τίτλος της συναυλίας στην οποία θα λάβουν μέρος πολλοί εκπρόσωποι του ελληνικού τραγουδιού. Μεταξύ αυτών και οι Φοίβος Δεληβοριάς, Πάνος Βλάχος, Μαρίνα Σάττι, Σπύρος Γραμμένος, Magic de Spell, Μάρθα Φριτζήλα, Ρίτα Αντωνοπούλου, Κώστας Παρίσης, Παντελής Κυραμαργιός κ.α.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.