Μπορεί να πρωταγωνιστεί στο ελληνικό τραγούδι για περισσότερα από 60 χρόνια, παρόλα αυτά ηΜαρινέλλα παραμένει ακμαία και γεμάτη όρεξη για καινούργια πράγματα. Τον φετινό χειμώνα, μάλιστα, θα έχουμε την ευκαιρία να την απολαύσουμε και στη σκηνή καθώς από τα τέλη Νοεμβρίου και κάθε Τετάρτη βράδυ θα εμφανίζεται στο «NOX» της Ιεράς Οδού.
Η μεγάλη κυρία του πενταγράμμου ετοιμάζει ένα ζωντανό σόου – υπερπαραγωγή το οποίο θα έχει ως κεντρικό άξονα τα πολυαγαπημένα τραγούδια της, τις παθιασμένες ερμηνείες της και την μοναδική σκηνική της παρουσία.
Στο πλευρό της Μαρινέλλας θα βρίσκεται και η πολυτάλαντη Μπέττυ Μαγγίρα η οποία θα βάλει την δική της ξεχωριστή νότα στο σόου το οποίο αναμένεται να είναι, σύμφωνα με τους γνωρίζοντες, εντυπωσιακό.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!