Επιστροφή στη σκηνή για τη Νατάσσα Μποφίλιουη οποία από τις 3 Φεβρουαρίου και κάθε Σάββατο βράδυ θα βρίσκεται στη σκηνή του «VOX». «Κάτι Καίγεται...» είναι ο τίτλο της νέας μουσικής παράστασης της ερμηνεύτριας η οποία φέρει την δημιουργική υπογραφή των μόνιμων μουσικών συνεργατών της, Θέμη Καραμουρατίδη και Γεράσιμου Ευαγγελάτου.
Ο τίτλος αυτός προέρχεται από το ομώνυμο νέο άλμπουμ της Νατάσσας Μποφίλιου το οποίο αναμένεται για κυκλοφορήσει μέσα στους επόμενους μήνες. Κάποια από αυτά τα καινούργια της τραγούδια θα παρουσιάσει, για πρώτη φορά, ζωντανά στο κοινό μαζί με παλαιότερα δημοφιλή κομμάτια του προσωπικού της ρεπερτορίου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town