Δυο τραγουδιστές που έχουν σημαδέψει με τις επιτυχίες τους το ελληνικό ποπ ρεπερτόριο της δεκαετίας του ’90, οΜιχάλης Ρακιντζής και ο Κώστας Χαριτοδιπλωμένος, ενώνουν τις μουσικές δυνάμεις τους. Από το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου και κάθε Σάββατο θα βρίσκονται στη σκηνή του «Γυάλινου Μουσικού Θεάτρου» για να προσφέρουν στο κοινό βραδιές γεμάτες ρυθμό και νοσταλγία.
Οι δυο τους θα στήνουν ένα μουσικό πάρτι με τραγούδια που μπορεί να γράφτηκαν πριν από αρκετές δεκαετίες συνεχίζουν όμως να τραγουδιούνται και να χορεύονται με ενθουσιασμό τόσο από εκείνους οι οποίοι τα έχουν συνδέσει άρρηκτα με νιάτα τους όσο από τους νεότερους που τα ανακαλύπτουν τώρα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town