Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός: Ο γιος της Ρούξι Ντουμιτρέσκου παρακολούθησε τον αγώνα δίπλα από τον πάγκο του ΠΑΟ
Ο γιος της αδικοχαμένης Ρούξι Ντουμιτρέσκου και του Αλέξανδρου Νικολαϊδη, Φίλιππος βρέθηκε δίπλα στον πάγκο του Παναθηναϊκού στο ματς με τον Ερυθρό Αστέρα
Ο Φίλιππος Νικολαΐδης, γιος της Ρούξι Ντουμιτρέσκου και του Αλέξανδρου Νικολαΐδη που τόσο άδοξα έφυγαν από τη ζωή μέσα σε 1,5 χρόνο, βρέθηκε στο Βελιγράδι και παρακολούθησε από κοντά τον αγώνα του Ερυθρού Αστέρα με τον Παναθηναϊκό, κάτι που γνωστοποίησε ο ίδιος μέσα από το προσωπικό του προφίλ στο instagram.
Μπορεί ο πατέρας του να ήταν ένθερμος οπαδός του Άρη, ωστόσο η μητέρα του ήταν ένας θρύλος του Παναθηναϊκού με τον ίδιο να είναι αθλητής του μπάσκετ και να έχει κληθεί μάλιστα στις μικρές εθνικές της Ρουμανίας (όπου ζούσε μόνιμα με τη μητέρα του τα τελευταία χρόνια).
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town