Ένας από τους Έλληνες καλλιτέχνες που βρίσκονται κάθε χρόνο στην κορυφή των συναυλιακών προτιμήσεων, ο Γιάννης Χαρούλης, ετοιμάζεται να μοιραστεί ένα ακόμη καλοκαίρι με το κοινό. Η πρώτη του συναυλία θα πραγματοποιηθεί στις 3 Ιουνίου στο Κατράκειο Θέατρο της Νίκαιας το οποίο τον φιλοξενεί σταθερά τα τελευταία χρόνια.
Το πρόγραμμα που θα παρουσιάσει θα περιλαμβάνει τα πιο γνωστά κι αγαπημένα τραγούδια από την προσωπική δισκογραφία του τα οποία έχουν τις ρίζες τους στην πλούσια κρητική μουσική παράδοση και συνδυάζουν, αρμονικά, τα παραδοσιακά με τα ηλεκτρικά όργανα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town