Αγαπημένη καλοκαιρινή συνήθεια έχουν γίνει, τα τελευταία χρόνια, οι συναυλίες γνωστών καλλιτεχνών Θέατρο Άλσος. Εκεί θα βρεθεί τη Δευτέρα 8 Ιουλίου ο Σάκης Ρουβάς προκειμένου να μοιραστεί με το κοινό του μια βραδιά γεμάτη ρυθμό και μελωδίες.
Ο δημοφιλής τραγουδιστής θα στήσει επί σκηνής ένα ξέφρενο καλοκαιρινό πάρτι στη διάρκεια του οποίου θα ερμηνεύσει τα πιο γνωστά τραγούδια από την προσωπική του δισκογραφία, παλιά αλλά και νέα.
Η δε ατμόσφαιρα αναμένεται να είναι εκρηκτική όπως και η σκηνική παρουσία του Σάκη Ρουβά o ο οποίος ξέρει καλά πως να ανεβάζει τη θερμοκρασία και να ξεσηκώνει τους θαυμαστές.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!