Δον Ζουαν του Μολιέρου το καλοκαίρι του 2019 από την 5η Εποχή
Τον «Δον Ζουάν» του Μολιέρου, ένα από τα σημαντικότερα έργα του παγκόσμιου θεάτρου επέλεξε να παρουσιάσει το καλοκαίρι του 2019, ο Θέμης Μουμουλίδης, δημιουργός της 5ης Εποχής.
Στο ρόλο του Δον Ζουάν ο Νίκος Κουρής, που ανανεώνει την συνεργασία του με την 5η Εποχή και τον σκηνοθέτη Θέμη Μουμουλίδη, σε ένα ρόλο πρόκληση.
Την καινούργια μετάφραση του έργου υπογράφει η Παναγιώτα Πανταζή.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town