Κίνηση στα διόδια το πρώτο Σαββατοκύριακο της ελευθερίας
«Συνωστισμός» σημειώθηκε το βράδυ της Κυριακής στα διόδια της Ελευσίνας – Πολίτες επέστρεφαν με το αυτοκίνητό τους στην Αττική
Με εκδρομή φαίνεται ότι «γιόρτασαν» το πρώτο Σαββατοκύριακο μετά την άρση των μετακινήσεων από νομό σε νομό αρκετοί πολίτες, που «συνωστίστηκαν» στα διόδια το βράδυ της Κυριακής, επιστρέφοντας στην Αθήνα.
Πολλοί εκδρομείς φαίνεται ότι επέστρεψαν μετά τη δύση του ηλίου, με αποτέλεσμα να υπάρξει αυξημένη κίνηση στα διόδια της Ελευσίνας, στην είσοδο προς Αθήνα, θυμίζοντας εικόνες επαναφοράς στην κανονικότητα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town