Συγκίνησε ο καθηγητής Λοιμωξιολογίας στην τελευταία του ενημέρωση από το υπουργείο Υγείας, μετά από 72 ημέρες
Με τον συναισθηματισμό του ανθρώπου που δεν μένει ανεπηρέαστος από τις δύσκολες συνθήκες που καλείται να διαχειριστεί, τον ρεαλισμό του επιστήμονα που στηρίζεται στη γνώση του και τη σεμνότητα του δασκάλου που παραμένει αιώνιος μαθητής, είπε «αντίο» στο τελευταίο«ραντεβού στις έξι» με τους πολίτες, ο κ.Σωτήρης Τσιόδρας.
Ο καθηγητής Λοιμωξιολογίας, επιστρέφει στους ασθενείς και τους φοιτητές του, συνεχίζει να βοηθά και συγκινεί, ακόμη και με το τελευταίο μήνυμα, που επέλεξε να το στείλει με ένα ποίημα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town