Η τελευταία βάρκα με 54 επιβαίνοντες έφθασε στην περιοχή Τσόνια στη βορειοανατολική Λέσβο χθες Σαββάτο.
Δεδομένων των μέτρων για την αντιμετώπιση της πανδημίας covid-19 έχουν μεταφερθεί στην καραντίνα στα Μεγάλα Θέρμα της βόρειας Λέσβου και έχουν τεθεί σε απομόνωση. Χωριστά έχουν τεθεί τέσσερις από αυτούς που βρέθηκαν θετικοί στον κορονοϊό παρέμειναν όμως ασυμπτωματικοί.
Ας σημειωθεί ότι στα άλλα νησιά του βορείου Αιγαίου από τα μέσα του περασμένου Μαρτίου οι ροές προσφύγων και μεταναστών είναι μηδενικές.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.