![Αυτό το καλοκαίρι, βάλε το island hopping στο πρόγραμμα](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-02/new_kedriki_seajets.jpg)
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ολοκληρώθηκε #απεγκλωβισμός δύο τραυματισμένων γυναικών από Ε.Ι.Χ. αυτοκίνητο και παρελήφθησαν από το ΕΚΑΒ , συνεπεία τροχαίου, στο 74ο χλμ της Ε.Ο. Αθηνών Κορίνθου (ρεύμα προς Αθήνα). Επιχείρησαν 9 #πυροσβέστες με 3 οχήματα.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) June 11, 2020