347 επιβάτες και 107 Ι.Χ. για Χίο στο πρώτο δρομολόγιο Πειραιάς- Μεστά- Σίγρι
Η πρώτη μαζική άφιξη τουριστών για το φετινό καλοκαίρι έγινε χτες Σάββατο στο λιμάνι Μεστών της Χίου.
Το «Blue Star Chios» εγκαινίασε το νέο καλοκαιρινό δρομολόγιο, μετά την χαλάρωση των μέτρων λόγω κορωνοϊού, Πειραιάς-Μύκονος-Μεστά-Σίγρι Λέσβου, αποβιβάζοντας 347 επιβάτες και 107 ΙΧ.
Η Χίος υποδέχτηκε λοιπόν, τους πρώτους τουρίστες του καλοκαιριού που έφτασαν με το Blue Star Chios και το βίντεο που ακολουθεί καταγράφει μοναδικές εικόνες.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!