Κακοκαιρία Ιανός - Πυροσβέστες στη Φθιώτιδα έβγαλαν αγκαλιά τους μαθητές από σχολείο
Στα Λουτρά της Υπάτης
Το σκληρό πρόσωπο του Ιανού είδαν σήμερα οι κάτοικοι των Λουτρών Υπάτης.
Δρόμοι μετατράπηκαν σε χείμαρροι από την δυνατή νεροποντή ενώ κλήθηκε το Πυροσβεστικό κλιμάκιο προκειμένου να απομακρύνει με ασφάλεια τους μικρούς μαθητές του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού, από το σχολείο τους.
Κλείσιμο
Όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες, πυροσβέστες σηκώνουν αγκαλιά τους μικρούς μαθητές και τους βγάζουν από το σχολείο προκειμένου να τους μεταφέρουν σε ασφαλές σημείο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.