Πάτρα: Ροζ φωτίστηκε ο κυματοθραύστης για την Παγκόσμια Ημέρα κατά του Καρκίνου του Μαστού
Είναι η τρίτη χρονιά που λαμβάνεται η συγκεκριμένη πρωτοβουλία για την Παγκόσμια Ημέρα κατά του Καρκίνου του Μαστού
Ροζ φωτίστηκε ο κυματοθραύστης της Πάτραςτο βράδυ του Σάββατο στο πλαίσιο του Pink the City, που διοργανώνει ο Σύλλογος Γυναικών με Καρκίνο Μαστού Άλμα Ζωής Αχαΐας.
Αυτή είναι η τρίτη χρονιά που ο κυματοθραύστης της Πάτρας φωταγωγείται ροζ και θα παραμείνει φωταγωγημένος ως την Κυριακή 25 Οκτωβρίου, που είναι η Παγκόσμια Ημέρα κατά του Καρκίνου του Μαστού.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.