Κανένα μέτρο προστασίας από εκατοντάδες νεαρούς που συγκεντρώνονται στις πλατείες της πόλης
Tα μέτρα κατά του κορονοϊου είναι σε ισχύ, ωστόσο ο κόσμος είναι έξω. Στην Πάτρα, από ότι φαίνεται ο νεαρόκοσμος, που ως επί τω πλείστων, είναι φοιτητές έχει βρει τα «δικά» του νέα στέκια… για να περνά τα βράδια του μετά τις 12 αφού τα μαγαζιά κλείνουν. Αρχικά, τους είδαμε στις σκάλες της Αγίου Νικολάου, μετά στις σκάλες της Πατρέως και συνεχίζουν να… εξαπλώνονται!
Το βράδυ του Σαββάτο, όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες (ώρα 12.40), στο κέντρο της Πάτρας, στην πλατεία Γεωργίου γινόταν το αδιαχώρητο. Κανένα μέτρο προστασίας, από δεκάδες νεαρούς, που αψηφούν τον κίνδυνο, βάζοντας όμως σε κίνδυνο όλους τους υπόλοιπους, γιαγιάδες, παππούδες, γονείς και όλους γύρω τους.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.