Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Αθηναίων συναντήθηκε με τον Πρόεδρο και τον Διευθυντή του Κέντρου
Σε μία επίσκεψη με έντονο συμβολισμό, λόγω ημερών, αλλά και θέλοντας να δείξει την πρόθεση του να στηρίξει εμπράκτως τη μεγάλη προσπάθεια που καταβάλουν οι άνθρωποι του Κέντρου Θεραπείας Εξαρτημένων Ατόμων (ΚΕΘΕΑ), ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Αθηναίων Χρήστος Τεντόμας, συναντήθηκε με τον Πρόεδρο του Κέντρου κ. Χρήστο Λιάπη και τον Διευθυντή κ. Βασίλη Γκιτάκο.
Ο Χρήστος Τεντόμας έχει τονίσει και στο παρελθόν την ανάγκη για έμπρακτη στήριξη στους ανθρώπους του ΚΕΘΕΑ και την σταθερή προσπάθεια για επίλυση χρόνιων προβλημάτων, καθώς αποτελεί το μεγαλύτερο δίκτυο υπηρεσιών απεξάρτησης και κοινωνικής επανένταξης στη χώρα μας.
Σημειώνεται ότι ο έμπειρος αυτοδιοικητικός της Αθήνας έχει διαρκή ενημέρωση από τους αρμόδιους και προσωπική επαφή με τις υπηρεσίες των Δομών της πόλης, με ιδιαίτερο ενδιαφέρον πάντα για τη στήριξη των αδύναμων συνανθρώπων μας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town