Η Ευκαρπία είναι ένα από τα χωριά που χτυπήθηκαν περισσότερο με τις εικόνες να σοκάρουν όσον αφορά την ποσότητα κα την ορμή των υδάτων, ενώ είναι πραγματικό θαύμα το ότι δεν θρηνήσαμε θύματα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!