Κορωνοϊός: Νοσηλεύτρια του ΕΟΔΥ πήγε για έλεγχο σε σχολείο και βρέθηκε η ίδια θετική
«Μας ενημέρωσαν πως για καθαρά προληπτικούς λόγους θα έρθει ξανά την Τρίτη 16/2 για επανέλεγχο του σχολείου», λέει το σχολείο σε ανακοίνωσή του
Φρίξος Δρακοντίδης
Η νοσηλεύτρια ήταν μέλος συνεργείου του ΕΟΔΥ που πραγματοποίησε σήμερα έλεγχο στο Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο- Λύκειο Αθήνας, αναφέρει σε σχετική ανάρτηση η διεύθυνση του σχολείου.
Συγκεκριμένα, όπως αναφέρεται, στην ανακοίνωση που εξέδωσε η διεύθυνση του σχολείου:
«Μας ενημέρωσε ο ΕΟΔΥ σήμερα το μεσημέρι πως μια από τις νοσηλεύτριες από το συνεργείο του ΕΟΔΥ που πραγματοποίησε έλεγχο COVID τη Δευτέρα 8/2 βρέθηκε θετική σε COVID. Ο ΕΟΔΥ μας ενημέρωσε πως για καθαρά προληπτικούς λόγους θα έρθει ξανά την Τρίτη 16/2 για επανέλεγχο του σχολείου».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.