Μπορεί να μην επιτρεπόταν η παρουσία κόσμου στο Σύνταγμα και τα δρακόντεια μέτρα της ΕΛ.ΑΣ να απέτρεπαν εκείνους που ήθελαν να πλησιάσουν για να θαυμάσουν τη στρατιωτική παρέλαση αλλα αρκετοί ήταν εκείνοι που κατάφεραν να δουν τα τμήματα του ελληνικού στρατού και των Σωμάτων Ασφαλείας.
Μικρά παιδιά, γυναίκες και άνδρες με ελληνικές σημαίες στα χέρια κάποιοι, επευφημούσαν τα στρατιωτικά τμήματα. Ιδιαίτερη συγκίνηση επικράτησε οταν πέρασαν τα πεζοπόρα τμήματα των ειδικών δυνάμεων του ελληνικού στρατού με τον κόσμο να χειροκροτά.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!