Τσίπρας: Να στείλουμε ηχηρό μήνυμα καταδίκης των διακρίσεων και της βίας που υφίστανται οι ΛΟΑΤΚΙ+ συνάνθρωποί μας
Ανάρτηση του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ με αφορμή τη Διεθνή Ημέρα κατά της Ομοφοβίας, Αμφιφοβίας και Τρανσφοβίας
«Σήμερα, Διεθνής Ημέρα κατά της Ομοφοβίας, Αμφιφοβίας και Τρανσφοβίας, οφείλουμε να στείλουμε ένα ηχηρό μήνυμα καταδίκης των διακρίσεων, της κοινωνικής απομόνωσης και της βίας που υφίστανται μέχρι και σήμερα οιΛΟΑΤΚΙ+συνάνθρωποι μας», τονίζει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, Αλέξης Τσίπρας, με ανάρτησή του στον προσωπικό λογαριασμό του στο Instagram.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town