Μποτιλιάρισμα σημειώθηκε στον παράδρομο της περιφερειακής οδού στη Θεσσαλονίκη με πλήθος κόσμου να σταματά είτε με το αυτοκίνητό του, είτε με τη μηχανή του για να δει τα γυρίσματα της ταινίας με τον Αντόνιο Μπαντέρας.
Η κίνηση στο σημείο από τον παράδρομο που βρίσκεται από την κατεύθυνση του περιφερειακού προς δυτικά, όπως μεταδίδει το GRTimes.gr, γίνεται εξαιρετικά δύσκολα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town