Μαζί με τον υπουργό ήταν ο πολύ καλός του φίλος και κουμπάρος του στο γάμο του με την Τζένη Μπαλατσινού, Ηλίας Καντζούρης
Θάνος Μακρογαμβράκης
Στιγμές χαλάρωσης στην Ακράτα για μια βουτιά στη θάλασσα πέρασε χθες το μεσημέρι ο υπουργός Υγείας Βασίλης Κικίλιας.
Ο υπουργός έφτασε στην παραλία σύμφωνα με πληροφορίες γύρω στις τρεις το μεσημέρι, ενώ μαζί του ήταν ο πολύ καλός του φίλος και κουμπάρος του στο γάμο του με την Τζένη Μπαλατσινού, Ηλίας Καντζούρης. Οι δυο άνδρες βρήκαν την ευκαιρία να απολαύσουν την θάλασσα και την κουβέντα τους, που εκτός από την εξέλιξη της πανδημίας και των εμβολιασμών στη χώρα μας, περιορίστηκε και στο αγαπημένο τους άθλημα το μπάσκετ, καθώς ο Ηλίας Καντζούρης είναι προπονητής της ομάδας Κολοσσού της Ρόδου.
Κλείσιμο
Η σχέση τους μετρά εδώ και πολλά χρόνια, γι αυτό και ο υπουργός δεν ήταν τυχαίο που τον επέλεξε εκτός από κουμπάρο του στον γάμο του με την γυναίκα της ζωής του, να είναι και ένας από τους δυο νονούς του παιδιού τους Παναγιώτη - Αντώνιου η βάπτιση του οποίου πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 10 Ιουλίου στο νησί της Αποκάλυψης την Πάτμο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.