Όλγα Κεφαλογιάννη: Δείτε την πρώτη ανάρτηση στα social μετά τη γέννηση των διδύμων
«Καλωσορίσατε στον κόσμο» είναι η πρώτη ανάρτηση της Όλγας Κεφαλογιάννη – Την ίδια ανάρτηση έβαλε και ο Μίνως Μάτσας
Με τρυφερά λόγια και μία φωτογραφία με παιδικές σαλιάρες σε διαφορετικό φόντο υποδέχθηκαν Όλγα Κεφαλογιάννη και Μίνως Μάτσας τη γέννηση των δίδυμων παιδιών τους, ενός αγοριού και ενός κοριτσιού.
Η βουλευτής της ΝΔ και ο συνθέτης δημοσίευσαν στα προφίλ τους στο Instagram μία φωτογραφία με δύο παιδικές σαλιάρες με ελεφαντάκια, που γράφουν «Γεννημένος το 2021» σε σομόν και πράσινο φόντο.
«Η πρώτη αγκαλιά, το πρώτο βλέμμα, το θαύμα της ζωής. Η ευλογία της οικογένειας. Νιώθουμε ολοκληρωμένοι. Καλωσορίσατε στον κόσμο!» ήταν τα πρώτα λόγια τους προς τα παιδιά τους.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.