Πορεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκηςπραγματοποιούν αυτήν την ώρα αρνητές του υποχρεωτικού εμβολιασμού.
Δείτε βίντεο του thestival
Με σημαίες της Ελλάδας και του Βυζαντίου, διαμαρτύρονται για την ελευθερία και τονίζουν πως «θα συνεχίσουν τον αγώνα».
Κλείσιμο
Στην πορεία συμμετέχουν και υγειονομικοί που έχουν τεθεί σε αναστολή εργασίας, όντας ανεμβολίαστοι.
Η πορεία θα κινηθεί από την Παύλου Μελά, θα διασχίσει την Τσιμισκή, έπειτα την Αγίας Σοφίας και μέσω της Λεωφόρου Νίκης θα καταλήξει στον Λευκό Πύργο, από όπου ξεκίνησε.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!