Νεκρός βρέθηκε ο 63χρονος ψαράς που αγνοούνταν στην Καβάλα
Το άψυχο σώμα του βρέθηκε ύστερα από τις έρευνες του Λιμενικού στην περιοχή
Νεκρός εντοπίστηκε από τις Λιμενικές Αρχές σήμερα το πρωί ο 63χρονος ψαράς, που αγνοούνταν από το απόγευμα της Κυριακής στην θαλάσσια περιοχή “Ελευθερών” Καβάλας.
Το άψυχο σώμα του βρέθηκε κοντά στη βάρκα του στην παραλία της Σαρακίνας. Αμέσως ενημερώθηκε το ΕΚΑΒ το οποίο και παρέλαβε τον άτυχο άνδρα.
Σύμφωνα πληροφορίες του kavalanews.gr, θα ακολουθήσει νεκροψία-νεκροτομή, ενώ συγγενικά του πρόσωπα έχουν κληθεί για να αναγνωρίσουν τη σορό του 63χρονου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town