«Εάν δεν πήγαινα χτες με το ζόρι για εξετάσεις σήμερα δεν θα ζούσα για να σας γράψω 2 κουβέντες. Πρόληψη = Ζωή. Αυτή την στιγμή δεν ξέρω τίποτα άλλο μόνο ότι γράφω λέξεις επικοινωνώ είμαι ζωντανός. Συγνώμη για την ενόχληση και ευχαριστώ που το διαβάσατε» γράφει στην ανάρτησή του ο κ. Χουλιάρας.
Κλείσιμο
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο κ.Χουλιάρας είχε το φόβο της υποτροπής καρκίνου που είχε αντιμετωπίσει στο παρελθόν, ωστόσο διαπιστώθηκε ότι αντιμετωπίζει σοβαρό καρδιολογικό πρόβλημα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town