Η φαντασμαγορική τελετή φωταγώγησης με την Άννα Βίσση στον Βόλο
Υπερθέαμα και χιλιάδες πυροτεχνήματα στην τελετή φωταγώγησης στον Βόλο - Η Άννα Βίσση τραγούδησε μεγάλες της επιτυχίες, παλιές και καινούργιες, ενώ ταυτόχρονα ερμήνευσε και χριστουγεννιάτικα κλασικά κομμάτια «ξεσηκώνοντας» το κοινό
Σύμφωνα με το magnesianews.gr, παρά την προειδοποίηση του Ιατρικού Συλλόγου Μαγνησίας να μην πραγματοποιηθούν διοργανώσεις που θα δημιουργήσουν συνωστισμό, η δημοτική αρχή πήρε την απόφαση να προχωρήσει στη διεξαγωγή της τελετής.
Κλείσιμο
Μικροί και μεγάλοι πολίτες του Βόλου, άφησαν για λίγο πίσω τον φόβο για την πανδημία και ξεκίνησαν να μαζεύονται από νωρίς στο χώρο της παραλίας, στις καφετέριες και μπροστά στην ειδικά διαμορφωμένη σκηνή για να απολαύσουν το καλλιτεχνικό πρόγραμμα.
Καλεσμένη ήταν η Άννα Βίσση, η οποία τραγούδησε μεγάλες της επιτυχίες, παλιές και καινούργιες, ενώ ταυτόχρονα ερμήνευσε και χριστουγεννιάτικα κλασικά κομμάτια «ξεσηκώνοντας» το κοινό. Τη γνωστή ερμηνεύτρια συνόδευσε μουσικά η Συμφωνική Ορχήστρα και οι Χορωδίες του Δημοτικού Ωδείου Βόλου.
Λίγο αργότερα πραγματοποιήθηκε η φωταγώγηση της πόλης από τον Δήμαρχο, Αχιλλέα Μπέο, με τη συνοδεία πυροτεχνημάτων.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.