Κακοκαιρία Ελπίς: Εναερίτες προσπαθούν να αποκαταστήσουν την ηλεκτροδότηση στην Αγία Άννα
Κάτω από αντίξοες συνθήκες, εναερίτες του ΔΕΔΔΗΕ προσπαθούν να επαναφέρουν την ηλεκτροδότηση
Την αποκατάσταση του ρεύματος στην Αγία Άννα επιχειρούν συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ, στη Βόρεια Εύβοια.
Οι εναερίτες, όπως αναφέρει και το eviathema.grδίνουν μεγάλο αγώνα, κάτω από αντίξοες συνθήκες με χιονοθύελλα και μισό μέτρο χιόνι για να επαναφέρουν την ηλεκτροδότηση.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town