Μια πρωτοφανής κατασκευή για τα δεδομένα των Κυκλάδων έφτιαξαν στην Άνδρο. Μαθητές από το δημοτικό σχολείο του Κοχύλου στην Άνδρο, έπαιξαν με το χιόνι και μαζί με τους γονείς τους έφτιαξαν ένα ιγκλού.
Σύμφωνα με το androsfilm.gr, εκμεταλλεύτηκαν τα χιόνια και αντί να φτιάξουν ένα χιονάνθρωπο δημιούργησαν ένα ιγκλού. Έτσι είχαν την ευκαιρία να δούν την κατασκευή και τη χρήση του.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town