Σήμερα βγήκαν το αποτέλεσμα της εξέτασης στην οποία υποβλήθηκε για αδενοϊούς, το οποίο ήταν αρνητικό, με τις τρανσαμινάσες να κυμαίνονται σε φυσιολογικά επίπεδα.
Με αυτά τα δεδομένα, η 16χρονη θα λάβει εξιτήριο μέσα στην ημέρα.
Σημειωτέον ότι η έφηβη είναι πλήρως εμβολιασμενη από τον περασμένο Δεκέμβριο έναντι του κορωνοϊού, ενώ στο ιστορικό της αναφέρεται και νόσηση στις αρχές του έτους.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town