Μόνιμοι επισκέπτες του Αγίου Λουκά έχουν γίνει δύο αγριογούρουνα και μια αλεπού στη Λαμία.
Μια ακόμη επίσκεψη πραγματοποίησαν το βράδυ της Δευτέρας οι δύο αγριόχοιροι, που τα τελευταια 24ωρα περιφέρονται στην ευρύτερη περιοχή του Αγίου Λουκά.
Όπως φαίνεται και στο βίντεο, πλέον είναι εξοικειωμένα με την ανθρώπινη παρουσία και ο λόγος της επίσκεψης ήταν τα μούρα που είχαν πέσει κάτω από τα δέντρα, τα οποία φαίνεται να τους αρέσουν ιδιαίτερα.
Στη συνέχεια, εντάχθηκε στην παρέα τους για φαγητό και μία αλεπού, η οποία επίσης δείχνει να απολαμβάνει τα μούρα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!