Το κλίμα ήταν ενωτικό - Επανεξελέγη ομόφωνα ο κ. Βαφειαδάκης
Ισμήνη Χαραλαμποπούλου
Σε ενωτικό κλίμα διεξήχθησαν οι αρχαιρεσίες της Ομοσπονδίας Εκπαιδευτικών Φροντιστών Ελλάδος (ΟΕΦΕ).
Στη Γ.Σ που πραγματοποιήθηκε σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας παραβρέθηκαν αντιπρόσωποι φροντιστές από όλη την Ελλάδα. Τη ΓΣ τίμησαν με την παρουσία τους ο πρόεδρος της ΓΣΕΒΕΕ, Γιώργος Καββαθάς και ο πρόεδρος του ΕΕΑ, Γιάννης Χατζηθεοδοσίου. Στη θέση του προέδρου της ΟΕΦΕ επανεξελέγη ομόφωνα ο Γιάννης Βαφειαδάκης.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town