Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε απογευματινές ώρες χθες, από τη θαλάσσια περιοχή της ελεύθερης παραλίας Βάρκιζας, 56χρονος ημεδαπός.
Ο άνδρας μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Ασκληπιείο Βούλας, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Από το Β' Λιμενικό Τμήμα Βουλιαγμένης του Λιμεναρχείου Σαρωνικού που διενεργεί την προανάκριση, παραγγέλθηκε διενέργεια νεκροψίας - νεκροτομής στο εργαστήριο Ιατροδικαστικής και τοξικολογίας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town