Μεγάλη πορεία, με τη συμμετοχή χιλιάδων ατόμων πραγματοποιήθηκε στα Εξάρχεια. Οι κάτοικοι της περιοχής διαμαρτύρονται για την κατασκευή του σταθμού μετρό στην πλατεία Εξαρχείων. Την ίδια ώρα η περιοχή είναι αποκλεισμένη από ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις που έχουν αποκλείσει την πρόσβαση στην πλατεία.
Στην περιοχή βρέθηκε από νωρίς το απόγευμα και η αύρα της ΕΛ.ΑΣ. Την ίδια ώρα μία ομάδα διαδηλωτών προσπάθησε να προσεγγίσει την πλατεία με τις αστυνομικές δυνάμεις να προχωρούν σε χρήση κρότου λάμψης και δακρυγόνων. Παράλληλα μία άλλη ομάδα διαδηλωτών βρίσκεται στην οδό Στουρνάρη, ενώ έχουν στηθεί οδοφράγματα και έχουν μπει φωτιές σε κάδους σκουπιδιών.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!