![Μήλος: Τώρα ακόμη πιο κοντά με τη ΜΙΝΟΑΝ LINES](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-23/milos_klima.jpg)
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Σήμερα στον Αττικό Όμιλο Αντισφαίρισης Φιλοθέης (ΑΟΑΦ), στο τουρνουά του κ. Φάνη Θεοδωρίδη (14ο FTO με την Tennis Holdem) Ξεκινήσαμε 128, χθες πέρασα στους 64 και τώρα στους 32! Σκορ 6-1, 6-0! Η άθληση βελτιώνει την ποιότητα της ζωής και την υγεία μας! Το Σάββατο για τους 16! pic.twitter.com/BFxU6OsJsb
— Άδωνις Γεωργιάδης (@AdonisGeorgiadi) September 25, 2022