Ηράκλειο: Βγήκαν τα όπλα σε καφενείο – Τραυματίας με σφαίρα στο πόδι ο ιδιοκτήτης
Άγριος καβγάς έγινε σήμερα το πρωί σε χωριό του Δήμου Γόρτυνας μεταξύ ενός 50χρονου και ενός 48χρονου – Η αστυνομία ταυτοποίησε τον 50χρονο που πυροβόλησε τον ιδιοκτήτη και τον αναζητά
Στο Κέντρο Υγείας Μοιρών μεταφέρθηκε ένας 40χρονος ιδιοκτήτης καφενείου, που τραυματίστηκεστο πόδι από σφαίρα, όταν προσπάθησε να σταματήσει άγριο καβγά που έγινε στην επιχείρησή του, σε χωριό του Δήμου Γόρτυνας.
Σύμφωνα με το ekriti.gr,ο καβγάς έγινε μεταξύ δύο ανδρών 50 και 48 ετών, με αποτέλεσμα να βγουν τα όπλα και να τραυματιστείο 40χρονος στο πόδι.
Ο 40χρονος μεταφέρθηκε στο Κέντρο Υγείας Μοιρών σε καλή κατάσταση με την Αστυνομία να έχει ταυτοποιήσει τον 50χρονο και να τον αναζητά για τον πυροβολισμό.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town