Συνάντηση Χρήστου Τεντόμα με τον Πρόεδρο της Διεθνούς Ολυμπιακής Επιτροπής
Στo πλαίσιο της συνάντησης των δημάρχων Ολυμπιακών Πόλεων με τον Thomas Bach
Ο αντιδήμαρχος του Δήμου Αθηναίων Χρήστος Τεντόμας συναντήθηκε σήμερα με τον Πρόεδρο της Διεθνούς Ολυμπιακής Επιτροπής Thomas Bach. Ο αντιδήμαρχος εκπροσώπησε την Αθήνα στη συνάντηση των ευρωπαίων δημάρχων και αντιδημάρχων των Ολυμπιακών Πόλεων. Στη συνάντηση οι εκπρόσωποι των Ολυμπιακών πόλεων είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν με τον πρόεδρο της Διεθνούς Ολυμπιακής Επιτροπής για τους επόμενους Ολυμπιακούς Aγώνες στο Παρίσι και για τις προσπάθειες διατήρησης και προβολής της Ολυμπιακής κληρονομιάς.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town